Notebook, DELL, Latitude, 7450, CPU Core Ultra, u7-165U, 1700 MHz, CPU features vPro, 14, 1920x1200, RAM 16GB, LPDDR5x, 6400 MHz, SSD 512GB, Intel Graphics, Integrated, EST, Windows 11 Pro, 1.058 kg, N010L745014EMEA_VP_EST
2 037,42 €
1 683,82 € / excl. VAT

Notebook, DELL, Latitude, 7450, CPU Core Ultra, u7-165U, 1700 MHz, CPU features vPro, 14, 1920x1200, RAM 16GB, LPDDR5x, 6400 MHz, SSD 512GB, Intel Graphics, Integrated, EST, Windows 11 Pro, 1.058 kg, N010L745014EMEA_VP_EST

MPN: N010L745014EMEA VP EST Zīmols: Dell
Ekrāna izmērs: 35.6 cm (14")
Procesora sērija: Intel Core Ultra 7
Operatīvā atmiņa (RAM): 16 GB
2 037,42 € / ar PVN
1 683,82 € / bez PVN
2 Darba dienas
9 noliktavā
Apraksts
Atgriešanas noteikumi
Garantija
Piegādes informācija
Jautājumi? Ekspertu palīdzība tikai viena klikšķa attālumā. Kontakti

Produkta Apraksts

Latitude Laptop Computers & 2-in-1 PCs
Make work an experience wherever you are with Dell Latitude laptops—the world’s most intelligent PCs, featuring built-in AI.

  • Windows 11 Pro 64-bit
  • Intel Core Ultra 7 165U (12MB Cache)
  • 35.6 cm (14) Full HD+ 1920 x 1200 WVA
  • 16GB LPDDR5x-SDRAM & 512GB SSD

Actual configuration might differ from illustration
Product Carbon Footprint (PCF)
1. Dell calculates the Product Carbon Footprint using one of two methodologies, depending on the product: the Dell PCF calculator (GaBi version XXX, YYYY) or the Product Attribute to Impact Algorithm (PAIA, X.X.X, YYYY). The methodology used is indicated in the Version of PCF tool used column.
2. PAIA (Product Attribute Impact Algorithm) is a streamlined LCA tool developed by MIT ‘s Materials System Laboratory. PAIA estimates the product’s carbon footprint using limited system attributes of the product such as component dimension, screen size, system weight, and annual energy consumption.
3. Please note the emission estimate in this report is calculated using the mean value along with the standard deviation for that product model.
4. Use of default inputs (i.e. not primary data) and assumptions on location of use and other fields can introduce a standard deviation which must be taken into account while completing the calculations. For more information refer to the PCF pages on Dell.com.
5. For the PAIA PCF methodology, the transportation from assembly to customer includes the emissions generated during air, ocean and land transportation of finished or semi-finished Dell products between Dell facilities and between Dell facilities to customers.
6. For the Dell PCF calculator and methodology, the transportation phase the default delivery assumptions are 90% of transport happening by sea and 10% happening by air. Trucking distances don’t contribute as much to the PCF impact compared to more influential by sea or by air distances modes.
7. Please note, PAIA uses the ecoinvent Database (https://ecoinvent.org/the-ecoinvent-database/) whenever primary data is not made available for calculations.
8. For client and commercial end user computing products, minimum configurations were assumed for calculations. For Server and Storage products, typical configurations or ENERGY STAR (https://www.energystar.gov/products) configurations were used for calculations.
9. Use Phase emissions were calculated based on the location of use as Europe i.e. the Use Phase emissions are not specific to a single country / location.The Dell PCF Calculator also estimates Use Phase emissions for the U.S. and China, which are available in the PCF PDF documents on Dell.com.
10. The report provides the total emissions separated by the 4 lifecycle phases: manufacturing, transport, use, and end of life to understand the impact of each phase.
11. The Dell PCF Calculator lifetime usage assumption at the product family level is as follows: Desktop, Notebook - 5 years, Display - 6 years and Servers/Storage - 4 years.
12. For Displays, total product weight refers to the weight of the typical product configuration, including any cables and the power cord.
* Blanks indicate we do not have the corresponding metric calculated or data is currently unavailable for the specific product at this time.

Specifikācijas

Vispārīgi
Modeļa nosaukums 7450
Ai Datatype Support On Npu FP16/FP32/Int8
Carbon Emissions Energy Usage 14
Tirgus segments Business
Maximum Frequency Npu 1.4 GHz
Atmiņas pārsūtīšanas ātrums 6400 MT/s
Nb Family Name Latitude
Darba augstums -15.2 - 3048 m
Darba mitrums 10 - 90 %
Paia Version GaBi version 1, 2024
Privātuma veids Privacy shutter
AI Sparsity atbalsts Aparatūras atbalsts retām neironu tīkla operācijām, kas var aptuveni divkāršot AI rezultātu ražotspēju atbalstītiem modeļiem.
Ilgtspējas sertifikāti ENERGY STAR/EPEAT Climate +/TCO
Video uzņemšanas ātrums 30 fps
Procesors
Turbo takts frekvence Turbo takts (GHz) ir maksimālā frekvence, ko daži kodoli spēj sasniegt īsos laika sprīžos, kad termiskā un jaudas rezerve to atļauj. Augstāks turbo takts padara interaktīvās lietotnes atsaucīgākas un paātrina īsas, sprādzienveida slodzes, piemēram, web pā 4.9 GHz
Procesora kodoli Kodoli ir neatkarīgas apstrādes vienības CPU iekšienē. Vairāk kodolu ļauj sistēmai apstrādāt vairāk lietotņu un plūsmu vienlaicīgi bez palēninājuma. 4 kodoli ir piemēroti biroja darbam, 6-8 satura veidošanai un spēlēm, 12+ video apstrādei, simulācijai un 12
Procesora modelis 165U
Procesora paaudze Jaunāka paaudze = labāka veiktspēja uz vatu un vairāk iespēju. Intel® Core™ Ultra (Series 1)
Procesora ražotājs Intel
Procesora Plūsmas Plūsmas (threads) ir virtuālie apstrādes ceļi, ko CPU pieder operētājsistēmai. Hyper-Threading / SMT parasti dubulto plūsmu skaitu salīdzinājumā ar kodolu skaitu, kas uzlabo caurlaidi paralēlās slodzēs, piemēram, renderēšanā un kompilācijā. Plūsmas nedubu 14
Efektivitātes kodoli Efektivitātes kodoli (E-cores) ir mazāki, zemākas jaudas CPU kodoli, kas apstrādā fona uzdevumus (telemetriju, sinhronizāciju, pārlūka cilnes), kamēr P-kodoli paliek brīvi aktīvajai lietotnei. Tie lēti paaugstina daudzplūsmu caurlaidi un pagarina akumulat 8
Neironu procesors (NPU) Iebūvēts AI paātrinātājs CPU pakotnē. Izmanto Windows Studio Effects, Copilot+ funkcijas un AI inferenci. Intel AI Boost
Veiktspējas kodoli Veiktspējas kodoli (P-cores) ir augstas jaudas CPU kodoli, ko izmanto prasīgiem priekšplāna uzdevumiem, piemēram, spēlēm, renderēšanai, vienas plūsmas produktivitātei. Tie darbojas augstākajos takts ātrumos un patērē visvairāk enerģijas. P-kodolu skaits i 2
E-kodola bāzes frekvence 1.2 GHz
E-kodola maks. turbo 3.8 GHz
Intel Thunderbolt 4 Thunderbolt 4 ir 40 Gb/s USB-C standarts, kas vienā kabelī apvieno augsta ātruma datus, divus 4K (vai vienu 8K) displejus un 100 W jaudas piegādi. Tas ir nepieciešams ķēdes savienojuma eGPU un ātrākajām ārējām NVMe iekārtām.
Low Power Efficient Core Base Frequency 700 MHz
Zemas jaudas E-kodola maks. turbo 2.1 GHz
Zemas jaudas E-kodoli 2
P-kodola bāzes frekvence 1.7 GHz
P-kodola maks. turbo 4.9 GHz
Bāzes jauda Bāzes jauda (W, arī saukta PL1) ir ilgstošā jauda, kuru CPU ir paredzēts patērēt pie bāzes takts. Tā tieši kartējas uz ilgtermiņa dzesēšanas prasībām: 65 W mikroshēma iederas komplektācijas dzesētājā, 125 W mikroshēma prasa torņa vai AIO dzesētāju. 15 W
Kešatmiņa Kešatmiņa ir niecīga, bet ārkārtīgi ātra mikroshēmas atmiņa, ko CPU izmanto, lai bieži lietotos datus turētu tuvu kodoliem. Lielāka L2 un L3 kešatmiņa samazina lēnu piekļuvi sistēmas RAM, kas īpaši vērtīgi spēlēs, datubāzēs un kompilācijā. 12 MB
Kešatmiņas tips Smart Cache
Druka
Oglekļa pēdas nospiedums 108
Atmiņa
Maksimālā atbalstītā RAM 16 GB
RAM formfaktors SODIMM: klēpjdators. DIMM: galddators. LPDDR: lodēts, energoefektīvs. On-board
Atmiņas tips Atmiņas tips nosaka RAM paaudzi. DDR5 ir pašreizējais standarts Intel 12. paaudzes+ un AMD AM5; tas nodrošina augstāku joslas platumu un zemāku spriegumu nekā DDR4. DDR4 joprojām ir izplatīts vecākās platformās. Atmiņas tipam jāatbilst mātesplatei; sloti LPDDR5x-SDRAM
Atmiņas kanāli Divkanālu (2) dubulto joslas platumu salīdzinot ar viena kanāla; četrkanālu serveriem. Dual-channel
Krātuve
Uzstādīto SSD skaits 1
NVMe NVMe SSD ir 5–10× ātrāki par SATA. Standarts mūsdienu klēpjdatoros.
SSD krātuve SSD krātuve (GB vai TB) ir izmantojamā vieta uz cietvielu diska. Operētājsistēma plus dažas spēles un lietotnes jau aizņem 200-400 GB. 1 TB ir komforta apjoms vispārējai lietošanai, 2 TB+ lielām spēļu bibliotēkām vai satura veidošanai. 512 GB
Krātuves veids SSD
SSD kapacitāte 512 GB
Kopējā krātuve 512 GB
Optiskā diskdziņa veids
SSD saskarne PCI Express 4.0
Attēlot
Kontrasta attiecība Statiskais kontrasta koeficients mēra, cik reižu spožāks ir tīri baltais salīdzinājumā ar tīri melno uz paneļa. Augstāks kontrasts nozīmē dziļāku melno un izteiksmīgāku attēlu. Tipiskie IPS paneļi sasniedz 1000:1, VA paneļi 3000:1, OLED paneļi - praktiski 1200:1
Ekrāna izšķirtspēja Natīvā izšķirtspēja ir pikseļu režģis, kuram panelis ir projektēts. FHD = 1920x1080, QHD = 2560x1440, 4K UHD = 3840x2160, 5K = 5120x2880. Darbināšana zem natīvās izšķirtspējas padara attēlu izplūdušu, ja vien saturs netiek mērogots tīri (kas darbojas tika 1920 x 1200 pixels
Ekrāna atsvaidzināšanas frekvence Atsvaidzes frekvence (Hz) ir, cik reižu sekundē ekrāns pārzīmē savu attēlu. 60 Hz ir standarts produktivitātei; 120-144 Hz jūtas manāmi plūstošāks ikdienas lietošanā; 240+ Hz dod labumu konkurējošām spēlēm. Augstāka atsvaidzes frekvence arī samazina kustī 60 Hz
Paneļa tips Paneļa tips nosaka monitora krāsu, kontrastu un skatu leņķu raksturu. IPS = plati skatu leņķi, precīzas krāsas, mērens kontrasts; VA = augsts kontrasts un dziļa melnā krāsa, šaurāki leņķi; TN = ātrākā reakcija, bet ierobežoti leņķi; OLED = perfekta melnā WVA
Izšķirtspējas klase FHD=1920×1080, QHD=2560×1440, 4K=3840×2160, OLED norāda paneļa tipu. Full HD+
Spilgtums Maksimālais spilgtums nitos (cd/m²). 300+ niti iekštelpām; 500+ ārpus telpām. 400 cd/m²
Fona apgaismojums Malas apgaismojums: plānāks, mazāk vienmērīgs. Pilns masīvs: spilgtāks, lokālā aptumšošana.
Pikseļu blīvums PPI (pikseļi uz collu). Augstāks = asāks attēls. 220+ PPI ir Retina kvalitāte. 162 ppi
Krāsu telpas pārklājums sRGB
Skārienekrāns
Pretspīduma ekrāns Matēts pārklājums samazina atspīdumus gaišās vidēs; spīdīgs = spilgtākas krāsas.
Krāsu gamuts Cik daudz krāsu telpas ekrāns var reproducēt. Augstāks % = spilgtākas krāsas. 100 %
Display Response Rise Fall 35 ms
Ekrāna proporcijas 16:9 = standarta platekrāns. 16:10 = vairāk vertikālas vietas. 21:9 = ultraplatais. 16:10
Pikseļu solis 0.157 x 0.157 mm
Grafika
Integrētā GPU ražotājs Intel
Integrētā grafika Iebūvēts GPU displeja izvadei. Nav piemērots spēlēm vai 3D darbiem.
Integrētās GPU modelis Intel® Graphics
Diskrētā grafiskā karte Atsevišķa grafikas mikroshēma (piem., NVIDIA RTX, AMD Radeon). Nepieciešama spēlēm, 3D un video.
Diskrētā GPU Not available
Savienojumi
Wi-Fi Wi-Fi paaudze nosaka maksimālo ātrumu un to, cik labi ierīce sadzīvo ar kaimiņiem. Wi-Fi 6 (802.11ax) ir mūsdienu pamatlīmenis; Wi-Fi 6E pievieno tīrāko 6 GHz joslu; Wi-Fi 7 (Be) ievieš multi-link darbību un vēl augstākus pīķus. Maršrutētājam un klientam 802.11a/802.11b/802.11g/Wi-Fi 5 (802.11ac)/Wi-Fi 6E (802.11ax)/Wi-Fi 7 (802.11be)
HDMI pieslēgvietu skaits 1
USB 3.2 Gen 1 Type-A pieslēgvietas 2
Bluetooth
Wi-Fi standarts Wi-Fi 7 (802.11be) ātrākais; Wi-Fi 6/6E: ļoti ātrs; Wi-Fi 5: standarts. Wi-Fi 7 (802.11be)
Ethernet (LAN pieslēgvieta) Vadu tīkla pieslēgvieta. Stabilāka un ātrāka par Wi-Fi biroja un serveru lietošanai.
Mobilā tīkla atbalsts
USB-C DisplayPort Alt-Mode
Kabeļa slēdzenes ligzda
Kabeļa slēdzenes ligzdas tips Wedge
HDMI versija HDMI versija nosaka maksimālo atbalstīto izšķirtspēju un atsvaidzes frekvenci. HDMI 2.0 = 4K pie 60 Hz, HDMI 2.1 = 4K pie 120 Hz vai 8K pie 60 Hz ar HDR. Lai darbinātu 4K120, HDMI kabelim, avotam un displejam visiem jābūt 2.1. 2.1
Thunderbolt 4 pieslēgvietas 2
Wi Fi Certified
Wi-Fi kontroliera ražotājs Intel
WLAN mikroshēma Intel Wi-Fi 7 BE200
Keyboard & Input
Tastatūras apgaismojums
Atsevišķs ciparu bloks
Rādīšanas ierīce Skārienpanelis, TrackPoint vai cits iebūvēts rādīšanas mehānisms. Clickpad
Battery & Security
Akumulatora uzlādes indikators
Uzlādes laiks 4 h
Akumulatora spriegums 11.4 V
Akumulatora kapacitāte Akumulatora ietilpība (Wh vai mAh) ir kopējā enerģija, ko akumulators uzkrāj. Ierīču salīdzināšanai jēgpilna ir Wh vērtība (mAh prasa zināt arī spriegumu). Lielāka ietilpība pievieno svaru un izmēru; vidējās klases klēpjdatori atrodas pie 50-70 Wh. 57 Wh
Pirkstu nospiedumu lasītājs
USB-C uzlāde
Akumulatora laiks (pārlūkošana) 4 h
Akumulatora šūnu skaits 3
Trusted Platform Module Tpm
Trusted Platform Module Tpm Version 2.0
Operētājsistēma
Operētājsistēma Windows 11 Pro
Operētājsistēmas arhitektūra 64-bit
Windows Studio Effects atbalsts Atbalsts Windows Studio Effects funkcijām (fona izpludināšana, acu kontakts, balss fokuss), ko paātrina NPU.
Tīkls
Antenas veids 2x2
Audio
Audio mikroshēma Realtek ALC3281
Iebūvētais mikrofons
Kombinētā austiņu/mikrofona ligzda
Iebūvēto skaļruņu skaits 4
Skaļruņa jauda 2 W
Barošana
Ātra uzlāde
Ac Adapter Frequency 50 - 60 Hz
Ac Adapter Input Voltage 100 - 240 V
AC adaptera jauda 65 W
USB Power Delivery Ļauj uzlādēt caur USB-C. PD vati nosaka uzlādes ātrumu.
Maks. turbo jauda Maks. turbo jauda (W, arī saukta PL2) ir maksimālais īslaicīgais jaudas patēriņš, kad CPU sasniedz turbo frekvences. Tas var būt 1,5-3 reizes lielāks par bāzes jaudu. Pietiekama VRM dzesēšana mātesplatē un kvalitatīvs PSU ir būtiski tā uzturēšanai. 57 W
USB uzlādes strāva 3 A
USB uzlādes spriegums 15/20/5/9 V
Programmatūra
AI ietvari (NPU) AI programmatūras ietvari, ko atbalsta mikroshēmas NPU (piem., DirectML, ONNX RT, OpenVINO). DirectML/ONNX RT/OpenVINO/Windows ML
Kamera
Priekšējā kamera
Priekšējās kameras izšķirtspēja 1920 x 1080 pixels
Priekšējās kameras izšķirtspējas klase Full HD
Infrared Ir Camera
Privātuma kamera
Funkcijas
Apkārtējās gaismas sensors
Fiziskie parametri
Svars 1.330000
Formfaktors Clamshell
Krāsa Pelēks
Dziļums 222.75 mm
Platums 313 mm
Augstums priekšpusē 17.1 mm
Augstums aizmugurē 18.21 mm
SSD formfaktors M.2
Papildus
Garantija 36
SKU 1426294
EAN 142629400000
CN kods 84713000

Kopīgot grozu

Lejupielādējiet groza PDF kopsavilkumu, lai ar to dalītos vai saglabātu vēlāk.

Notiek ielāde...
Apstiprinājums